Hakkımızda

1999 yılında kaliteli ve verimliliği yüksek ürünler sunabilmek ve ülke istihdamına ve ekonomisine katkı sağlamak amacı ile kurulan YEŞİLOĞLU PLASTİK, 2001 yılında PVC Basınçlı Temiz Su Boru ve Ekleme Parçaları ile Polietilen (PE) Basınçlı İçme Suyu Boruları imalatına başlamıştır. Büyükşehir Belediyeleri, Belediyeler, İl Özel İdareleri, Karayolları, DSİ, TOKİ, İller Bankası, Sulama Birlikleri gibi Çeşitli Kamu Kuruluşları ve bu kurumlara taahhüt işi yapan firmalar ile çalışmaktadır.

2002 yılında seralarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış sera saksıları üretimine başlamış ve halen Türkiye'de birçok seranın taleplerine cevap vermektedir.

Alt yapı sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak ürün kapasitesini artırmış ve 2007 yılında ürün yelpazesine atık su iletiminde, kanalizasyon şebekelerinde ve karayolu menfezlerinde kullanılan Çift Cidarlı HDPE Esaslı Koruge Boruları eklemiştir. Çeşitli kamu kuruluşları ve bu kurumlara taahhüt işi yapan firmalar ile çalışmaktadır.

YEŞİLOĞLU PLASTİK, TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olup bu esas ile çalışmaktadır. Üretimlerimiz, ilgili TSE standartlarına uygun olarak yapılmakta olup, ürünlerimiz TSE belgelidir.

Kalite Politikamız

YEŞİLOĞLU PLASTİK Plastik Mak. Kağıt İth. İhr. San. ve Tic. Ltd Şti. olarak faaliyet gösterdiğimiz plastik boru sektöründe, çalışanlarımızın tam katılımıyla müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayarak markamızın güvenilirliği ve sürekliliği ile aranan firma olmak ve ürün, süreç, hizmet yeterliliğini kalite sistemleri çerçevesinde oluşturup izleyerek sürekli geliştirme ve iyileştirme sağlamaktır.

Misyonumuz

Firmamızın misyonu faaliyet gösterdiğimiz plastik boru sektöründe müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek aynı zamanda da firmamızın sürekli gelişen ve büyüyen pazarda devamlılığını koruyabilmek için sahip olduğumuz tüm kaynakları etkin kullanarak kaliteli, performansı yüksek ve çevreye duyarlı ve çağın gerektirdiği en son teknolojilere sahip üretim hatlarıyla tasarlanmış ürünler üreterek bu ürünleri tüm müşterilerimize en kısa zamanda en uygun fiyat düzeyinde karşılıklı saygı ve güvene dayalı olarak ulaştırmak ve ülke istihdamına katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Firmamızın vizyonu müşteri memnuniyetini kalıcı kılmayı başarmış, sürekli gelişme ilkesiyle kendisini her dönemde yeni kılmış ve “tereddütsüz tercih edilen” bir marka olmaktır.